Depo ve Sevkiyat Yönetim Sistemleri

36 depo ve sevkiyat

Üretim ve ürün dağıtım yapanlar ile satış ağırlıklı çalışan, servis için yedek parça ambarı, üretim için hammadde ve yarı mamul ambarı olan firmaların; stoktaki ürünlerinin miktarlarını ve nerede depolandığını 3 boyutlu olarak takip edebilmelerini sağlayan sağlayan bir sistemdir.

Sistem, belirlenen koşullar çerçevesinde depo optimizasyonu da yaparak deponun doluluk oranlarını kontrol edebilecek bir yapıya sahiptir.

Forklift ile dolaşan depocuların hareketli çalışmalarına olanak tanıyan kablosuz el bilgisayarları ile hızlı mal toplama, sevkiyat, mal kabulü, sayım operasyonları gerçek zamanlı olarak sistem üzerinden yapılabilir.

Sistem; mal toplama ve sevkiyat işlemleri için rota belirleme çalışmalarını sevkiyat emirlerine göre otomatik olarak yaparak Forklift, ürün toplayıcıları vb. taşıma araçlarının en kısa mesafeyi kat edecek şekilde çalışmalarını da sağlamaktadır.

Sistem başlangıçta belirlenen kurallar çerçevesinde tamamen otomatik olarak çalışabilen ve kendi kendine yetebilen bir şekilde çalışmaktadır.

Sizi Arayalım mı?

Aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız aracılığıyla sizi hemen arayalım, ihtiyaçlarınızı dinleyerek çözümler sunalım.

Sizi Arayalım mı?