Hayvan Takip Sistemi

19 hayvan takip

RFID teknolojisi kullanarak geliştirilmiş sistemler ile hayvan çiftliğinizin veya mandıranızın yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ahırınızda, merak ettiğiniz anda ve oturduğunuz yerden kaç tane büyük veya küçükbaş hayvanınız olduğunu tek tek sayım yapmadan bilmek çok zor değil.

Hangi büyük veya küçükbaş hayvanınız ne kadar besin tükettiğini, ne kadar süt verdiğini, hangi hastalıkları geçirdiğini, hangi tedavilerin yapılıp ilaçlarının verildiğini ve bunlara bağlı olarak her bir hayvana özel verimlilik grafiklerini, günlük, aylık veya yıllık olarak düzenli raporlarla takip edebilirsiniz. İstediğiniz zaman bunları raporlar halinde dökebilirsiniz.

Hayvanlarınızın ateşi yükseldiğinde alarm verilmesinden kalp atışları gibi sağlık takibine kadar her türlü takibi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yeni besin maddelerinin denenmesi sürecinde, hangi yemin daha çok verim sağladığını, hangisinin daha az verime neden olduğu gibi istatistiksel bilgileri kısa ve uzun zamanlı olarak tespit edebilirsiniz.

RFID sistemlerinin gelişmiş teknolojisi ve ekonomik maliyetleri ile kısa sürede yatırımınızın karşılığını alabilirsiniz. Hayvancılık sektöründe verilerin ölçülme zorluğundan dolayı çok değerli bilgiler kayboluyor. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan RFID sistemleriyle bu tür kayıplar yaşamayacaksınız.

Sizi Arayalım mı?

Aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız aracılığıyla sizi hemen arayalım, ihtiyaçlarınızı dinleyerek çözümler sunalım.

Sizi Arayalım mı?