Chainlane, RFKeeper Çözümleriyle AYBİL Bilişim'de

Chainlane, RFKeeper Çözümleriyle AYBİL Bilişim'de

 

Aybil Bilişim, RFKEEPER çözümü ile Tedarik Zinciri, Temel Gıda, Üretim ve Lojistik alanlarında sağladığı platformlarla ögeleri doğru izlemek, iş operasyonlarını iyileştirmek ve gerçek zamanlı verileri toplamak üzere ileri teknolojileri kullanan, verimliliği ve karlılığı arttırıcı katkıları sunan, güncel trendlere uyumluluk sayesinde pazarı birlikte geliştirme yeteneklerini sağlayan CHAINLANE firması ile başlayan iş ortaklığını bilişim sektörümüze sunar.

Chainlane RETAIL TECHNOLOGY SHOW Fuarı’nda sizlerle buluşmayı bekliyor.

RFKEEPER ÜRÜN FAYDALARI

Gerçek Görünürlük

Her öğeyi her yerde görmenize ve neyin nereye ve ne zaman gideceğini kontrol etmenize yardımcı olan gerçek zamanlı görünümlerle kesin olarak belirleyin.

Evrensel Uyum

Chainlane teknolojiler arasında, dünya çapında, sistem ne olursa olsun herkesin kullanabilmesi için tasarlandı. Chainlane RFKeeper yazılımı, ürününüzün kalbine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Çevik ve Uyarlanabilir Konfigürasyonlar

Değişen dünyaya uyacak şekilde hızla tasarlayarak, uyarlayarak ve konuşlandırarak sizin adınıza firmanızı ve ürünlerinizi tanımayı işimiz haline getiriyoruz.

Gelecek Odaklı

Gelecek ne gösterir? Tedarik zinciri ve operasyonlara ilişkin gerçek zamanlı iç görülerle Chainlane, her köşede yeni fırsatları ortaya çıkarır.