Otomatik Etiketleme Sistemleri

35 otomatik etiketlemeTaşıyıcı bantlar üzerinde hareketli olan herhangi bir mamul tanımlanması ve ambalajının etiketlenmesinin otomatik olarak gerçekleştirilmesi amacına hizmet eden sistemlerdir.

Otomatik etiketleme işlemi ürün ambajı üzerine önceden hazırlanmış etiketlerin uygulaması şeklinde (pre-printed), ve uygulama öncesinde gerekli bilgilerin yazdırılarak (print&apply) etiketleme işleminin uygulanması şeklinde yapılabilmektedir. Daha önce baskısı matbaa veya herhangi bir başka etiket yazıcısı tarafından yapılmış rulo halindeki etiketler kullanılabildiği gibi (pre-printed), uygun yazıcılı modeller ile boş etiketlerin yapıştırma işleminden hemen önce barkodlu ve üzerinde diğer bilgilerin olduğu şekilde (print&apply) basılması da mümkündür.

Otomatik etiketleme işi etiketin yapıştırılacağı ürüne, ürün yüzeyine ve müşteri gereksinimlerine uygun olarak Tamp-On (vurma), Roll-On (sıvama) ve Blow-On (üfleme) şeklinde olabilmektedir.

Aybil 1994 yılından beri edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle, farklı iş kollarında çeşitli ihtiyaçlarına en uygun otomatik etiketleme sistemlerini geliştirerek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Aplikatör konusunda dünyanın en iyi üreticileri arasında bulunan Logopak (Almanya) ve Arca (İtalya) ile birlikte 3 firmanın Türkiye distribütörlüğü üstlenen Aybil sektörün en çok uygulamasına imza atmış firma olmanın haklı gururunu tüm müşteri ve iş ortaklarıyla birlikte paylaşmaktadır.

Sizi Arayalım mı?

Aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız aracılığıyla sizi hemen arayalım, ihtiyaçlarınızı dinleyerek çözümler sunalım.

Sizi Arayalım mı?