Hakkımızda

Hakkımızda

Auto-ID olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan Aybil, 2003 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve çözüm odaklı proje yönetimi, sürekli iyileştirme ile hizmet kalitesini her an yükseltmeyi ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Uzun soluklu iş anlayışını müşterileri ile olan ilişkilerine yansıtarak sürdürülebilir ve sürek hedefiyle uzun süredir sektörlerdeki tecrübe ve bilgi birikimini başarıyla proje uygulamaları ile harmanlayarak Aybil, Cam, Seramik, Metal, Demirçelik, Otomotiv, Kimya, Boya, Mobilya, Ağaç İşleri üretimi yapan, Dağıtım ve Parakende başta olmak üzere tüm sektörlerde büyük, orta ve küçük pek çok şirket için anahtar teslimi proje uygulamaları yapmıştır.

Aybil SATO, CITIZEN, ZEBRA, INTERMEC, MOTOROLA, GETAC, LOGOPAK, ARCA, EURO-ETIK, DENSO, AXIOMTEK, APLEX, ADVANTECH, ADVANTECH-DLOG, HONEYWELL, UNITECH, QUICK LABEL SYSTEMS, SAMWELL, THINGMAGIC, IDENTEC SOLUTION, IMPINJ ve OMNI ID gibi dünyanın önde gelen markalarının, TÜRKİYE Distribütörlüğünü ve satış sonrası teknik hizmet desteğini üstlenmiştir.

Satış öncesi mühendislik hizmetleri ve proje yönetimi hizmetleri, konusunda uzman ve eğitimli personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup satış sonrası eğitim hizmetlerimiz kesintisiz olarak aynı hizmet anlayışıyla verilmektedir.

Satış sonrası hizmet, bakım ve onarım hizmetleri teknik servisi tarafından sağlamakta olan Aybil’in, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik belgesi bulunmaktadır. En büyük hedeflerinden birini müşteri odaklı gelişim olarak tanımlayan Aybil, terzi titizliği ile alanlarında tecrübeli ve donanımlı çalışanları ile teknolojiyi ayağınıza getirip, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Aybil akla geleni gerçeğe dönüştüren, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, A'dan Z'ye hizmet sağlayan ve sektörde varlığını bu şekilde başarılı sonuçlarla sürdüren endüstriyel bilişimin lider firmasıdır.