10-p Fiber Switch ESW202

Roda Computer GmbH
Model10-p Fiber Switch ESW202
I/O Arabirimleri 1 x LAN Fiber, 1000 Mbps (SC) (Single Mode, 1310 nm) 7 x LAN Fiber, 100 Mbps (SC) (Multi Mode, 1310 nm) 2 x LAN Fiber, 1000 Mbps (SC) (Single Mode, 1310 nm) 5 x LAN 10/100/1000 Mbps (RJ45) with PoE 1 x DC In 10-32 V ( Cannon ITS) 1 x Console Port (DB9)
Sertifikasyon Designed to meet IP40, MIL-STD-810 and MIL-STD-461
Kasa Aluminium
Boyutlar 220 x 320 x 44 mm (W x D x H)
Ağırlık 3 kg

Sizi Arayalım mı?

Aşağıdaki formu doldurun, uzmanlarımız aracılığıyla sizi hemen arayalım, ihtiyaçlarınızı dinleyerek çözümler sunalım.

Sizi Arayalım mı?