Etiket Üretme Yazılımı / NICE LABEL

Etiket Üretme Yazılımlarının en iyisi NICE LABEL artık Türkiye'de AYBİL güvencesi ile. Sizde güzenilir, hızlı, çok fonksiyonlu etiket üretme yazılımı istiyorsanız en iyi çözüm Nice LABEL. Bize danışın neye ihtiyacınız olduğu konusunda uzman kadromuz size gerekli desteği versin.
 
LOGOPAK artık AYBİL ile TÜRKİYE'de

Otomatik Etiketleme Sistemlerinin en güçlüsü olan ALmanya neşeili LOGOPAK firması artık AYBİL güvencesi ile Türkiye'de. Her türlü otomatik etiketleme için yıllar boyu kesintisiz çalışma imkanı sunan LOGOPAK ürünleri bu konuda yılların deneyimine sahip AYBİL uzmanlığı ile birleşti. İsteğe özel aplikatör tasarımları , high-end ürün yelpazesi sizi bekliyor.
 
Özel çözümlerle, rekabette avantaj sizde

Bütünleşik Bilişim çözümlerine ihtiyaç duyan firmalara, profesyonel ve yaratıcı alternatifler sunan Aybil Bilişim, iş yaşamında müşterilerine rekabet üstünlüğü sağlıyor. Barkod ve RFID teknolojileri yardımıyla geliştirdiği Otomatik Tanıma Veri Toplama çözümleri ile uzman olduğu Otomatik Etiketleme ve Konveyör Okuyucu Sistemlerin yanı sıra, Sistem Odası Kurulumu, Yapısal Kablolama, Aktif Ağ, Sunucu ve Depolama ile Video Konferans ve IP Kamera Sistemleri de Aybil Bilişim' in çözümleri arasında. Satış öncesi danışmanlık ve projelendirmeden başlayan hizmet süreci satış sonrası kuruluş, adaptasyon ve bakım aşamasına kadar uzanıyor.

 
ARCA Otomatik Etiketleme Aplikatörleri

Başta Ege Seramik, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Marshall, İsko, Unilever, Petkim olmak üzere hepsi sektörlerinde lider olan bir çok işletmede, sayıları yüzleri bulan gerçekleştirilmiş Otomatik etiketleme sistemi uygulaması ile AYBİL Bilişim bu gün özellikle Yaz ve Yapıştır çözümlerinde Türkiyenin en fazla referansa sahip firmasıdır. Sizde bu konudaki bilgi biirikimimizden yararlanmak ve ayrıcalıklı Aybil Bilişim müşterilerinden biri olmak istiyorsanız bizimle irtibat kurunuz.

 
Orjinal SATO Ribbonlar Stoklarımızda

SATO Barkod Yazıcılar için özel olarak sato eli ile yurtdışında üretilen her tip ve ebatta ribbonları AYBİL Bilişim güvencesi altında boylarından ve kalitesinden emin olarak tedarik edebilirsiniz. Ayrıca işletmelerinin yıllık Ribbon ihtiyacını firmamızdan satın almayı sözleşme ile resmileştiren müşterilerimize bedelsiz bakım anlaşmaları ve yedek parçalar sağlanabilecektir.
 
Sabit Konveyör Okuyuculu Projeler

Bu yıl içerisinde farklı modellerde SICK marka sabit konveyör  barkod okuyucu ve kamera sistemleri ile geliştirdiğimiz projelerde hepsi kendi sektörlerinde lider bir çok işletmeye hizmet ettik. Genellikle otomatik etiketleme çözümleri ile entegre halde çalışan bu çözümlerde PLC ve SCADA konbinasyonlarıyla tam otomatik endüstriyel otomasyon projeleri hayata geçirilmiştir.  

 
RF Projeleriniz için Ekonomik Antenler

Symbol ve Cisco Access Point' lerle tam uyumlu, yurtdışında özel olarak AYBİL Bilişim tarafından imal ettirilen dahili kullanım için 3 dBi Kamçı ve harici kullanım için 7dBi gücünde RP-TNC soketli Omni Directional antenler ile yönlendirilmiş yüksek güçlü endüstriyel antenler stoklarımıza girmiştir. RF projelerinizde orjinal antenler yerine kullanabileceğiniz daha yüksek güçteki OEM antenlerimizle rekabette avantaj yakalayabilirsiniz.

 
Hastane Otomasyon Sistemleri

T.C Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğünün yayınladığı "Beşeri ve Tıbbi Ürünler Ambalaj ve Etiketleme Yönetmeliği" yürürlüğe girmiştir. 01 ocak 2009 tarihinden itibaren Tüm ilaçlarda Karekod bulunacaktır. Konu ile alakalı AYBİL Bilişim Karekod Okuyucu ve Yazıcı çözümleri için lütfen bizimle iletişime geciniz.

 
RFID Projelerinizde Başarı Garantisi

Dericilik, Sağlık, Madencilik, Kuyumculuk, Spor ve Turizm sektörlerine özel rekabetçi çözümlerimizle Gerçek zamanlı yer belirleme, Polikarbonat su damacanası takibi, Palet takibi, Konfeksiyon Takibi, Kütüphanecilik, Kongre, Seminer ve Fuar Uygulamaları ile E-Mühür ve Keywhere projeleri Aybil Bilişimin yetkin kadrosu, geniş yelpazede canlı demo kabiliyeti ve temsil ettiği teknoloji üreticilerinin sayesinde kısa sürede hayata geçiyor. UHF Smart Label Servis Büro Baskı ve Kodlama Hizmetlerimiz başlamıştır !

 

 
Network Kamera Çözümü

Axis Network Kameraları Fixed, Fixed DOM, PTZ ve PTZ DOM olmak üzere toplan 4 tip ve bir çok modelle IP kamerayı içat eden firma olma sorumluluğunu en üst seviyede taşıyarak siz müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlamamıza destek olamakta, böylelikle Bilgi Sistemleri odasının tefrişatından başlayan çözümümüz, sunucu, veri toplama ve yedekleme üniteleri ile aktif-pasif network ekipmanları, hatta kamera direğinin teminine kadar genişlemektedir.

 
ROBOTİK SİSTEMLER

Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik özel olarak sedace sizin için tasarlanan robotik sistemler artık Türkiye'de AYBİL güvencesi ile... Standart makinelere mahkum kalmayın. TELEROBOT sizin için tasarlar.

 
TOBB GS1 Organizasyonu

GS1, tedarik zincirlerinde verim ve görünürlüğü artırmaya yönelik küresel ve sektörler üstü standart ve çözümler sunan lider küresel kuruluştur.

GS1 Sistemi Barkod Üyeliği Açıklamaları.pdf
GS1 Sistemi Uygulama Kılavuzu.pdf