GS1 Hakkında | TOBB GS1 Türkiye Başvuru

PERİYODİK KORUCUYU

Müşterilerimizin işletmelerine kurduğumuz donanımların garanti süresi içinde ya da dışında, gerekli koruyucu bakım çalışmaları Aybil Bilişim tarafından sürdürülür. Garanti sonrası bakım çalışmaları özel bir sözleşme ile tanımlanan işlevler çerçevesinde Aybil Bilişim tarafından sağlanır.
Donanım ürünlerinin garanti süresi içerisindeki arızaları kullanım yerinde veya Aybil Bilişim' de hızla giderilerek sistemlerin aksamadan çalışması sağlanır. Faaliyetlerin aksamaması amacıyla gerekli durumlarda müşterilerimize geçici olarak bir başka donanım verilerek süreçlerin eksiksiz devam etmesi sağlanmaktadır.
Garanti sonrası dönemler için müşterilerimiz ile yaptığimız "Aybil Bilişim Bakim & Onarım Sözleşmesi" kapsamında arızalanan donanımlar için sözleşmede tanımlanan arızaya erişim, müdahale, onarım yükümlülükleri çerçevesinde en hızlı hizmetin sağlanması temel amacımızdır.
Bu hizmet için yeterli düzeyde yedek parça ve komple cihaz parkı her zaman hazır tutulmakla beraber, yedek parça lojistiğinin dinamik ve gece-gündüz ayırdetmeyen çalışma temposu, müşteri memnuniyetini her zaman önde tutan anlayışımızın simgesidir.

YERİNDE ARIZA SERVİSİ

Donanım - yazılım ürünlerinin arızaları, AYBİL BİLİŞİM firması teknik servis elemanlarınca hızla müşteri adresinde giderilerek sistemlerin aksamadan çalışması sağlanır. Faaliyetlerin aksamaması amacıyla gerekli durumlarda müşterilerimize geçici olarak bir başka donanım verilerek süreçlerin eksiksiz devam etmesi sağlanmaktadır.

KURULUŞ

Aybil Bilişim tarafından yapılan proje ve ürün satışlarında, satış öncesinde müşteri yerinde yapılacak demo, pilot kuruluş vb. çalışmaların organizasyonu Satış ve Aybil Bilişim çözüm ortaklarının birlikte oluşturduğu takım tarafından yapılır.
Satışı gerçekleşen projelerin kablolama alt yapısı, donanım yerleştirme için gerekli konstrüktif hazırlıklar, radyo frekanslı sistemlerde anten kuruluşları gibi donanımların çalışır halde teslimi için gerekli tüm çalışmalar Aybil Bilişim tarafından gerçekleştirilir.
Donanımların kullanımına ilişkin eğitimler de Satış, Proje ve Teknik Bölümlerimizin ortaklaşa çalışması ile planlanır ve gerek müşteri yerinde gerekse Aybil Bilişim ofislerinde verilir.

ETÜT HİZMETLERİ

Aybil Bilişim tarafından tasarlanan OT/VT projelerinin müşterilerimiz kanadındaki gerekli saha incelemeleri ve test çalışmaları Aybil Bilişim tarafından yerine getirilir. Özellikle Radyo Frekanslı (RF) iletişim sistemlerinin kurulmasından önce yapılan bu çalışmalarla saha içerisinde kurulacak antenlerin en uygun iletişim sağlayacak biçimde belirlenmesini ve konumlandırılmasını amaçlayan bu tip çalışmalar, kurulacak sistemin ekonomik ve kullanışlı olmasını hedefler.
Personel Devam Kontrol ve Geçiş Güvenlik Sistemlerinin kablolama, terminal ve okuyucu kuruluş noktaları da yine teknik elemanlarımızın müşteri yerinde yapacakları çalışma ile belirlenir ve Satış Departmanımıza ışık tutar.

YAPISAL KABLOLAMA

Günümüzün hızı çalışan, verimli, en son teknoloji ile donanmış kuruluşlarında veri toplama ve değerlendirme projelerinin alt yapısında yer alan data network sistemleri, bakır, fiber optik ve kablosuz ağ teknolojilerinin güncel ve kaliteli malzemelerle kurulması Aybil Bilişim tarafından sağlanır.
Müşteri gereksinimi olan projelerde yüksek performanslı bilgisayar ağ sistemleri tasarlanır ve modern araç gereçlerle donatılır. Data network sistemlerinin yanı sıra telefon ve kesintisiz güç kaynaği alt yapısı da hazırlanarak anahtar teslimi olarak kurulum gerçekleştirilir.
Bakır ve Fiber Optik kablolama alt yapısı ve network sisteminin uluslararası standartlara uygun olarak kurulması yanında özel test araçları ile sertifikalandırma da yapılmaktadır.