Misyon & Vizyon | Çözüm Ortakları | Stratejik Ortaklar | Basında Aybil | İnsan Kaynakları
 
 

Sürekliliği ve kaliteyi hedefleyen, teknolojiyi çalışanlarının yaratıcılığı ile birleştirerek insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi, sektörünün en büyüğü olmaya tercih eden AYBİL BİLİŞİM, alanında en güvenilir ve kalıcı organizasyonu olmak için hiç duraksamadan çalışmaktadır.

Aybil Bilişim 2003 Yılı Haziran ayında kurulmuştur. Kuruluş tarihi itibariyle genç olan şirketimiz, gerek sermaye yapısı gerekse tecrübeli insan gücü sayesinde sektöre damgasını vurmuştur.

Şirketimizin ana faaliyet sahalarından diğeri ise "Otomatik Veri Toplama Tanımlama" sektörüdür. İşletme ölçekleri ne olursa olsun, üretimini, lojistik faaliyetlerini, deposunu ve iş süreçlerini kontrol etmek, yönetmek isteyen bütün şirketlere istedikleri kalitede, istenilen markalarla gerekli sistemler kurulmakta ve bu ürünlerin servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin işletmelerine kurduğumuz donanımların garanti süresi içinde ya da dışında, gerekli koruyucu bakım çalışmaları Aybil Bilişim tarafından sürdürülür. Garanti sonrası bakım çalışmaları özel bir sözleşme ile tanımlanan işlevler çerçevesinde Aybil Bilişim tarafından sağlanır.